image
Certyfikaty Energetyczne Nie zapomnij o ważnym i niezbędnym podczas zgłaszania budynku do użytkowania dokumencie, jakim jest świadectwo energetyczne.
Czytaj Więcej
image
Świadectwo Energetyczne Nie zapomnij o ważnym i niezbędnym podczas zgłaszania budynku do użytkowania dokumencie, jakim jest świadectwo energetyczne.
Czytaj więcej
image
Badania Energetyczne Nie zapomnij o ważnym i niezbędnym podczas zgłaszania budynku do użytkowania dokumencie, jakim jest świadectwo energetyczne.
Czytaj więcej
* * *
image image image

O mnie


Świadectwa energetyczne (certyfikaty energetyczne, paszporty energetyczne) wykonuję od czasu pojawienia się takiego obowiązku. W sumie wykonałem ponad 2000 świadectw dla różnego typu budynków: domy, mieszkania, warsztaty samochodowe, przedszkola, szkoły, sklepy, budynki użyteczności publicznej itp. Łącznie wykonałem świadectwa dla budynków o łącznej powierzchni ponad 1 000 000 m2.

 

Prowadzę legalnie działającą firmę.

CERTON Robert Gawrysiak

NIP: 852-227-63-37

REGON: 321294272

Co ważne, żadne z wykonanych przeze mnie świadectw nie zostało nigdy zakwestionowane przez Państwowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego.
Oczywiście posiadam wszelkie uprawnienia oraz ubezpieczenia niezbędne do wykonywania profesjonalnych i w pełni zgodnych z obowiązującym prawem, świadectw energetycznych.
Źle wykonane świadectwo stanowi wadę prawną budynku i może doprowadzić właściciela lub wynajmującego do odpowiedzialności cywilnej przed nabywcą z tytułu rękojmi za wady rzeczy! Nie warto ryzykować a wybrać profesjonalnie wykonane świadectwo energetyczne.


Nie czekaj skontaktuj się ze mną, a ja wykonam wartościowe i w pełni legalne świadectwo charakterystyki energetycznej twojego budynku!

Skontaktuj się z nami!

"CERTON"

Robert Gawrysiak

Adres:

Jeśli mają Państwo pytania lub są zainteresowani podjęciem współpracy prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną.

List:

swiadectwa.szczecin@gmail.com

Telefon:

604-548-113

Informacje: Zapraszam do współpracy:
  • Osoby prywatne;
  • Wspólnoty i Spółdzielnie Mieszkaniowe;
  • Developerów;
  • Biura projektowe;
  • Kancelarie notarialne;
  • Pośredników nieruchomości.